I en programserie med Sofia Alriksson har vi gjort flera filmer med temat “Den naturliga maten” som vi producerar för Destination Jönköping. I detta avsnitt får du följa med Sofia till en grönsaksodlare i Gränna.
Liknande objekt
Smålands Fotbollförbund
”Heja fotboll” Den här filmen vänder sig till alla som är engagerade i fotboll på lokal nivå – ”Heja Fotboll” är en appell till alla: Både spelare, ledare, domare och sist men inte minst föräldrarna.
Stark Film ”Volvo”
Sekvenser med höghastighetsfilm “The big picture”. I den här filmen för Volvo Lastvagnar har vi bidragit med alla höghastighetsbilder.
Jonsered Life and Work #1
För Jonsered gör vi en serie filmer som baseras på verkliga personer, som små minidokumentärer. I den här filmen testade vi att spänna en 100 meter vajer genom skogen och låta kameran glida mellan olika scener där olika arbetsprojekt bedrevs.